Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Snoopy dovádí s přáteli na nekonečné horské dráze a dobře pobaví

aktualizováno 
Snoopy Coaster zaujme nádhernou 2D grafikou. Nepřináší sice nic nového do žánru akcí, v nichž se náhodně generuje trasa, dokud neuděláte chybu, jenže z nějakého důvodu máte pořád nutkání hrát znovu a znovu.
80

Snoopy Coaster

Platforma: iOS

  • Parádní 2D grafika
  • Sbírání hromady předmětů
  • V mantinelech žánru nic nového

Stáhnout z App Store

Hra vypadá na první pohled neotřele. Hráč se totiž chopí ovládání Snoopyho a jeho kamarádů, kteří sedí ve vagoncích horské dráhy. Ty uhání neustále dopředu zleva doprava, zatímco se před populární partičkou náhodně generují koleje. A ty samozřejmě nejsou právě dobře pospojované.

Dál už to vlastně znáte. Stiskem displeje vláček s přáteli poskočí nahoru, skluzem dolů změní trasu o řád níž. Různé kruhové obloučky poslouží především jako vizuální oživení, vlastní dopad na hru je minimální a týká se pouze vylepšení skóre.

Snoopy Coaster

Snoopy Coaster

Snoopy Coaster

Snoopy Coaster

Snoopy Coaster se přesto nedá upřít jedna věc: rádi se k ní vracíte. Je to zřejmě kombinace nádherné 2D grafiky a sbírání mincí a dalších předmětů, co činí hraní tak zábavným. Posbírat lze nejen herní kartičky, ale i komiksy. Hru samozřejmě oživují různé generické úkoly, například požadavek na uběhnutí určitého počtu metrů.

Fotogalerie

Různé předměty, které se na trase vyskytují propůjčí například dočasnou nezničitelnost či zpřístupní tajnou úroveň. Bohatou vizuální stránku podtrhuje i časté střídání tematických motivů. Ze slunného dne se přesunete například do vesmíru či zimy.

Příjemné je, že ačkoliv hra funguje prostřednictvím drobných plateb, hrát lze i bez nich. Hraním si celkem rychle vyděláte hromadu herních peněz, které investujete do různých vylepšení.

Otravné jsou jen korunky, které umožní pokračovat dále v jízdě i v případě nehody. A korunky získáte především za skutečné peníze. Na druhou stranu, hra je na poměry žánru benevolentní a umožní hru několikrát zkazit, než je budete potřebovat.

Autor:


Hodnocení hry

Redakce

80 %

Čtenáři

42 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 16 čtenářů

Nejčtenější

Další z rubriky

Mobilní Rayman se obrazově vytáhl, škoda nedotaženého ovládání

Rayman Adventures

Raymana asi netřeba představovat. Je to legendární herní postava. Daří se mu bodovat i na mobilních zařízeních. Ani...

Naskočte si na motorku, je to zadarmo

Traffic Rider

Nejdříve zklamání pro ty, kteří čekají klasické závody. V tomto případě nejsou vašimi soupeři jiní jezdci na motorkách,...

HUBNUTÍ: Dvojnásobná maminka zhubla 20 kilogramů
HUBNUTÍ: Dvojnásobná maminka zhubla 20 kilogramů

Maminka pod přezdívkou Adenka84 dokazuje, že opravdu lze omládnout! Během pár měsíců zhubla dvacet kilogramů – se dvěma dětmi, při návratu do práce a potížích se štítnou žlázou.Najdete na iDNES.cz