Snoopy dovádí s přáteli na nekonečné horské dráze a dobře pobaví

aktualizováno 
Snoopy Coaster zaujme nádhernou 2D grafikou. Nepřináší sice nic nového do žánru akcí, v nichž se náhodně generuje trasa, dokud neuděláte chybu, jenže z nějakého důvodu máte pořád nutkání hrát znovu a znovu.
80

Snoopy Coaster

Platforma: iOS

  • Parádní 2D grafika
  • Sbírání hromady předmětů
  • V mantinelech žánru nic nového

Stáhnout z App Store

Hra vypadá na první pohled neotřele. Hráč se totiž chopí ovládání Snoopyho a jeho kamarádů, kteří sedí ve vagoncích horské dráhy. Ty uhání neustále dopředu zleva doprava, zatímco se před populární partičkou náhodně generují koleje. A ty samozřejmě nejsou právě dobře pospojované.

Dál už to vlastně znáte. Stiskem displeje vláček s přáteli poskočí nahoru, skluzem dolů změní trasu o řád níž. Různé kruhové obloučky poslouží především jako vizuální oživení, vlastní dopad na hru je minimální a týká se pouze vylepšení skóre.

Snoopy Coaster

Snoopy Coaster

Snoopy Coaster

Snoopy Coaster

Snoopy Coaster se přesto nedá upřít jedna věc: rádi se k ní vracíte. Je to zřejmě kombinace nádherné 2D grafiky a sbírání mincí a dalších předmětů, co činí hraní tak zábavným. Posbírat lze nejen herní kartičky, ale i komiksy. Hru samozřejmě oživují různé generické úkoly, například požadavek na uběhnutí určitého počtu metrů.

Fotogalerie

Různé předměty, které se na trase vyskytují propůjčí například dočasnou nezničitelnost či zpřístupní tajnou úroveň. Bohatou vizuální stránku podtrhuje i časté střídání tematických motivů. Ze slunného dne se přesunete například do vesmíru či zimy.

Příjemné je, že ačkoliv hra funguje prostřednictvím drobných plateb, hrát lze i bez nich. Hraním si celkem rychle vyděláte hromadu herních peněz, které investujete do různých vylepšení.

Otravné jsou jen korunky, které umožní pokračovat dále v jízdě i v případě nehody. A korunky získáte především za skutečné peníze. Na druhou stranu, hra je na poměry žánru benevolentní a umožní hru několikrát zkazit, než je budete potřebovat.

Autor:

Hodnocení hry

Redakce

80 %

Čtenáři

42 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 16 čtenářů

Nejčtenější

Další z rubriky

Zkuste s obřím monstrem zničit město, hrát lze zdarma

Smashy City

Smashy City volí velmi jednoduchý, ale lákavý koncept, kdy se obří monstrum snaží zničit celé město. Destrukce je...

Mobilní Rayman se obrazově vytáhl, škoda nedotaženého ovládání

Rayman Adventures

Raymana asi netřeba představovat. Je to legendární herní postava. Daří se mu bodovat i na mobilních zařízeních. Ani...

Najdete na iDNES.cz