Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Virtual Table Tennis HD je propracovaný ping-pong zdarma

aktualizováno 
Chcete-li si na mobilním zařízení zahrát povedený stolní tenis, který je navíc dočasně k dispozici zdarma, aktuálně recenzovaný kousek je zřejmě nejlepší volba.
90

Virtual Table Tennis HD

Platforma: iOS, iOS

  • Povedené ovládání
  • Věrohodné chování míčku
  • Dobře hratelné i zdarma
  • Slabší prezentace a chudé módy

Stáhnout z App StoreApp Store

Virtual Table Tennis HD

Tvůrci nevsadili na okázalou prezentaci a možná zanedbali trochu té potřebné omáčky okolo, nicméně v jádru je Virtual Table Tennis HD velmi povedený ping-pong, vystavěný na bytelných základech.

Raketa se ovládá tažením prstu po displeji, v případě pokusu o smeč musí být pohyb citelně rychlejší. Ovládání lze dále nastavovat v menu, aby vyhovovalo všem. Ruku v ruce s tím jde i povedená fyzika, chování míčku působí věrohodně.

Virtual Table Tennis HD

Virtual Table Tennis HD

Virtual Table Tennis HD

Virtual Table Tennis HD

Z herních módů je na výběr trénink, zápas, turnaj a hra proti živému hráči on-line (nebo na rozpůlené obrazovce, na tabletu dobře hratelné). Obtížnost počítačových soupeřů je vyjádřena počtem hvězdiček a národností, takže není problém nastavit si laťku podle svých schopností.

Síla hry je samozřejmě ve hře proti živým soupeřům, čímž narážíme i na limity verze zdarma. Hrát proti lidem sice lze, ale jen pět zápasů, poté je třeba počkat na doplnění energie. Druhá varianta je investice do nekonečného množství energie. Zpoplatněny jsou také další rakety, které mají trochu jiné vlastnosti (lze vyzkoušet zdarma v tréninkové místnosti).

Autor:


Hodnocení hry

Redakce

90 %

Čtenáři

57 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 45 čtenářů

Nejčtenější

Další z rubriky

Mobilní Rayman se obrazově vytáhl, škoda nedotaženého ovládání

Rayman Adventures

Raymana asi netřeba představovat. Je to legendární herní postava. Daří se mu bodovat i na mobilních zařízeních. Ani...

Naskočte si na motorku, je to zadarmo

Traffic Rider

Nejdříve zklamání pro ty, kteří čekají klasické závody. V tomto případě nejsou vašimi soupeři jiní jezdci na motorkách,...

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice
Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva nebo tři roky se to opravdu dá zvládnout. Akorát zapomeňte na způsob, jak jste se učila jazyky ve škole. Možná vám totiž vyhovuje úplně jiný typ učení.Najdete na iDNES.cz