Populární logická akce Zoo Keeper boduje i v on-line bitkách

  0:01aktualizováno  0:01
Zoo Keeper Battle spojuje klasickou párovací hru a poměřování dovedností s živými soupeři. Výsledek je velmi chytlavý.
90

Zoo Keeper Battle

Platforma: Android, iOS

  • Velmi chytlavé
  • Přiřazuje hráče na stejné úrovni
  • Zvolený obchodní model

Základem je obrazovka napěchovaná čtvercovými ikonkami zvířat. Hráč se snaží spojovat zvířátka tak, aby dosáhl minimálně trojice. Pokud se tak stane, zmizí, a na jejich místa dopadnou ikonky z horních řad. Důležité samozřejmě je promýšlet tahy tak, aby se propojování řetězilo.

Důležitou položkou v názvu hry je slovíčko battle, tedy bitva. Zápasy probíhají na kola formou duelů, přičemž hra se snaží vyhledávat rovnocenné soupeře na základě původních výsledků. Spojování zvířat generuje body do útoku a obrany.

Zoo Keeper Battle

Zoo Keeper Battle

Zoo Keeper Battle

Zoo Keeper Battle

V každém kolem má hráč 30 sekund, aby se pokusil získat co nejvíce útočných i obranných bodů. Poté se čísla soupeřů porovnají a rozdíl se zanese do počtu životů. Prohrává hráč, jeho životy klesly na nulu, nebo ten, který má po pěti kolech méně životů.

Fotogalerie

Tvůrci se snaží hráče motivovat pravidelnými turnaji, které jsou založené na počtu vítězných her v daném časovém rozmezí. Vítězové se mohou těšit například na kosmetická vylepšení v podobě propracovaných herních pozadí.

Zoo Keeper Battle tak dokazuje, že z jednoduchého nápadu může po spojení s kompetitivní on-line složkou vzniknout velmi návyková hra.

Problém je samozřejmě v obchodním modelu. Hrát lze zcela zdarma, nicméně k dispozici je pouze jedna hra za šest minut, přičemž našetřit si lze maximálně dvě.

Pokud máte chvilku čas, není problém, delší seance však vyžaduje otevřít peněženku. Zamrzí, že koupit si lze jen čas, nikoliv celou hru.

Autor:


Hodnocení hry

Redakce

90 %

Čtenáři

41 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 70 čtenářů

Nejčtenější

Další z rubrikyNajdete na iDNES.cz